2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Dönem Başı Protokol Yürütme Kurulu Toplantısı (PYK), Nahit Menteşe Meslek Lisesi’nde yapıldı

 

Milli Eğitim Bakanlığı ile İstanbul Sanayi Odası arasında imzalanmış olan Mesleki Eğitim İşbirliği Protokolü kapsamında 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı Dönem Başı Protokol Yürütme Kurulu Toplantısı (PYK), 15.10.2019 tarihinde Nahit Menteşe Meslek Lisesi’nde yapıldı.

PYK Toplantısı’nda İstanbul Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Sayın Sadık Ayhan Saruhan, Albaksan Alaşımlı Bakır San. Ve Tic. A.Ş. Şirket Sahibi Sayın Oğuz Üzel, Okul Müdürü Sayın Atilla Karataş, Erensan İnsan Kaynakları Müdürü Sayın Özlem Kaya, İstanbul Sanayi Odası Eğitim ve Çalışma Hayatı Şube Müdürü Sayın Hakan Çoban bir araya gelerek, İstanbul Sanayi Odası 2. Olağan Meslek Komitesi Toplantısı’nı yaptılar. Toplantıyı takiben Meslek Lisesi Öğretmenleri ile konferans salonunda bir araya gelerek proje hakkında bilgi verdiler ve öğretmenlerin sorularını yanıtladılar.

PYK Toplantısı
PYK Toplantısı (2)
PYK Toplantısı (3)
PYK Toplantısı (4)

38.Komite Üyesi Albaksan Alaşımlı Bakır San. Ve Tic. A.Ş. Şirket Sahibi Sayın Oğuz Üzel Metal Bölümü’nü gezerek, okula teslim edilen malzemeler ile ilgili bilgi aldı. Öğretmenler ile yapılan toplantı sonunda, Mobilya Bölümü öğrencileri günün anısı olarak kendi el işçilikleri le hazırlamış oldukları hediyeleri takdim ettiler.

PYK Toplantısı
PYK Toplantısı (2)

Dernek Faaliyetleri

Derneğimizin düzenlediği organizasyonlar, etkinlikler hakkında bilgiler.

Foto Galeri

Dernek faaliyetlerimizden ve organizasyonlarımızdan görüntüler.