İSTANBUL BAKIR VE PİRİNÇ SANAYİCİLERİ DERNEĞİ HAKKINDA

Derneğimiz 1948 yılında İstanbul' da kurulmuştur.

Derneğimizin amaçları ; Bakır ve Pirinç üzerine imalat yapanların birleşik menfaatlerini korumak, bu sanayicilerin aralarında bağlılığı pekiştirmek ve yardımlaştırmalarını birbirlerini desteklemelerini sağlamak, sektörde gelişmeyi hazırlamak ve hızlandırmaktadır. Üyelerimizin gereksinmelerini gidermek, uğraş dallarına ilişkin bilgilerin sağlamasında sorunlarının çözülmesinde yardımcı olmak, uygulamalarda, vergi mezuatlarında görülen değişikliklerle gelişmeleri öğrenmeleri konusunda sürekli çalışmalar yapmak, gerek ulusal, gerekse uluslar arası ilişkiler kurarak gelişmeleri izlemek ve üyelerimize aktarmaktır.

Derneğimizin 1948 yılından bu yana ülkemizin değişik ekonomik koşullarında kimi zaman olağan, kimi zamanda olağanüstü koşullarda bir çok etkin çalışmaları olmuştur.Derneğimiz üyelerimizin gerektiğinde başvurabilecekleri, yardim isteyebilecekleri bir güç kaynağı olma durumunu her geçen günle biraz daha güç kazanarak bu günde sürdürmektedir.

Daha güçlü ve etkin çalışmalar yapabilmek için bilgili, yetenekli ve genç arkadaşlarımızı derneğimize olmaya davet ediyoruz.

Bakır ve Pirinç Sanayicileri Derneği

Dernek Faaliyetleri

Derneğimizin düzenlediği organizasyonlar, etkinlikler hakkında bilgiler.

Foto Galeri

Dernek faaliyetlerimizden ve organizasyonlarımızdan görüntüler.